Paleo Mutfağı: Yeme alışkanlıklarınızı değiştirmenin zamanı geldi (Paperback)

Paleo Mutfağı: Yeme alışkanlıklarınızı değiştirmenin zamanı geldi By Ayhan Aslan Cover Image
List Price: $42.67
Our Price: $36.27
(Save: $6.40 15%)
Warehouse, In Stock | Usually Ships in 1-5 Days | New

Description


Paleo diyeti son yıllarda pop ler hale geldi ve bu kitap, paleo beslenme tarzını benimseyenler i in m kemmel bir kaynak. Bu kitapta, sağlıklı ve lezzetli yemeklerin tarifleri yer almaktadır.


Paleo mutfağı, v cudunuzun doğal beslenme şekline dayanan bir diyet tarzıdır. Bu diyet, işlenmiş gıdalardan ve şekerden ka ınmayı ama lamaktadır. Bu kitap, paleo diyetine uygun yemekleri hazırlamak isteyenlere rehberlik ediyor.


Kitap, kahvaltı, ğle yemeği, akşam yemeği ve atıştırmalıklar i in tarifler i eriyor. Tarifler, sebzeler, etler, balıklar, yumurtalar ve sağlıklı yağlar gibi paleo diyetinde kullanılan temel gıdaları i eriyor.


Paleo Mutfağı kitabı, yemek yaparken sağlıklı beslenmenin yanı sıra lezzetli yemekler hazırlamanın da m mk n olduğunu g steriyor. Kitap, sağlıklı yemek tarifleri ile birlikte, paleo diyeti hakkında bilgi, neriler ve ipu ları da i eriyor.


Paleo Mutfağı, sağlıklı beslenme ve yeme alışkanlıklarını değiştirme hedefleriniz i in m kemmel bir kaynak. Bu kitapla, doğal beslenmenin farkını hissedeceksiniz.Product Details
ISBN: 9781783811229
ISBN-10: 1783811226
Publisher: Ayhan Aslan
Publication Date: February 20th, 2023
Pages: 220
Language: Turkish